בקאגושימה, סביר להניח שתלונו שני לילות. אם ייתמזל מזלכם, תקבלו חדר עם נוף להר הגעש הפעיל, סאקורג'ימה.

אידיאלי לשהות סמוך לתחנת הרכבת Kagoshima Chuo Station או ליד מרכז הקניות טנמונקן או סמוך למזח היציאה לאי סאקורג'ימה, ולו רק בשביל הנוף.

Solaria Nishitetsu Hotel Kagoshima:- מלון מומלץ

 

להלן מספר מקומות לינה במגוון תקציבים וסגנונות:

 

 

1. Solaria Nishitetsu Hotel Kagoshima: מלון מצויין, ממוקם היטב ובמחיר טוב (החל מ- 7,147 ¥). כל מי ששהה במלון זה היה מרוצה!

הזמינו כאן.

2. Hotel Dormy Inn Kagoshima: מלון מצויין, ממוקם היטב ובמחיר טוב (החל מ- 8,871 ¥). קרוב מאוד לסאקורג'ימה!

הזמינו כאן.

3. GRAND BASE Kagoshima Tenmonkan- מלון במרכז העיר, ליד מרכז הקניות טנמונקן, עם חדרים למשפחה, כולל סוויטה דלוקס ל 10 אנשים!!!. סוג של מלון דירות. רמה גבוהה. מחירים: סוויטה טריפל- 150$-240$, סוויטה ל 6: 240$-360$. סוויטה ל 10: 350$-540$. הזמינו כאן

4. Daiwa Roynet Hotel Kagoshima Tenmonkan- מלון ברמת 4 כוכבים במרכז העיר, ליד מרכז הקניות טנמונקן, עם חדרים מרווחים ואף חדרי טריפל. יש אופציה לארוחת בוקר. מחירים: 140$-240$ ללילה, תלוי בסוג החדר וגודלו-. הזמינו כאן

 5. Green Guest House Kagoshima: גסט האוס, לתרמילאים מביניכם, ממוקם סמוך לתחנת JR Kagoshima Railway station  ויש בו השכרת אופניים (החל מ- 1,946 ¥). ישנם חדרים משותפים עם מיטות קומותיים וחדרים בסגנון יפני. מאוד בסיסי אבל מספיק ונותן תמורה טובה לכסף.

 

הזמינו כאן.

Green Guest House Kagoshimaגסט האוס לתרמילאים 

6. Remm Kagoshima:  מלון במיקום מעולה, סמוך לאי סאקורג'ימה ובאיזור הבילויים של העיר. יש בו חדר כושר  וגם השכרת אופניים (החל מ- 6,450 ¥). קיבל דירוגים מאוד גבוהים בכל האתרים. סגנון מערבי.

הזמינו כאן.

7Kagoshima Little Asia:  גסט האוס לתרמילאים/budget travellers. יש בו חדרים משותפים- עם מיטות קומותיים (יש הפרדה נשים-גברים. מחיר: כ- 3,000 יין) או חדרים פרטיים "טווין"- עם מיטות קומותיים, לשני חברים שמטיילים יחד (מחיר: 4,400 יין לחדר כפול פרטי), קרוב למקומות הכייפיים  בעיר וכדקת הליכה מתחנת הרכבת Kagoshima Chuo. יש גם השכרת אופניים!

הזמינו כאן.

 

 אוכל מומלץ:

ראמן בסגנון קאגושימה. מנת הבית של העיר.