לא, זה לא מסוג המוטלים הזולים ללילה בארה"ב או חדרים לפי שעות באלנבי. זה משהו מעולם אחר!

אם הנכם מטיילים בזוג- ממליצה לכם ללון , לפחות לילה אחד, במלון אהבה.

 

מלון אהבה (יפנית: ラブホテル) הוא בית מלון המיועד לשהייה קצרה של זוגות, החל ממספר שעות ועד לילה שלם, למטרת קיום יחסי מין אנונימיים.

 

מלון האהבה מציע בדרך כלל תעריף לשהייה קצרה בת מספר שעות לשם "מנוחה", וזה עולה כאשר מדובר בשהות של לילה מלא. קבלת החדר והיציאה ממנו מתבצעות באופן אנונימי לחלוטין על ידי מכונת משיכת כסף מזומן במלון עצמו, או על ידי יד המושטת בדלפק , שלא ניתן לראות דרכו דבר. (יש וילון כהה בדלפק, כך שאין קשר עיין בין העומדים משני צידי הדלפק). הכניסה לחדר והיציאה ממנו דיסקרטית ומתבצעת ישירות אל החדר. קבלת חדר ללילה מתבצעת רק לאחר השעה 9 בערב ואילו המפגש עם אנשי הצוות הוא מינימאלי. השוהים במלון הם, בדרך כלל, זוגות צעירים, לא נשואים, המתגוררים בבית הוריהם/ במעונות סטודנטים/ במעונות החברה שלהם, שם אינם יכולים להביא בן/ בת זוג ללילה.

 

מלונות האהבה היפנים מאופיינים בעיצוב מצועצע, "יוקרתי", כביכול,עם מראות בתקרה, מיטות ענק, מכונות קריוקי , תפאורת נושא ותאורה מינימאלית ורומנטית.

 

ה"שוס" במלונות אהבה זה ה"נושא" (Theme) של החדרים:

ניתן למצוא במלונות אהבה חדרים בצורת חללית, ג'ונגל, בית כלא, טירה מימי הביניים, זירת מכוניות מרוץ, זירת סרט אנימציה יפני, מערת האדם הקדמון והיד נטויה.

 

מחוץ לערים הגדולות, ניתן למצוא מלונות אילו על אם הדרך של כביש ראשי , על מנת לוודא את הדיסקרטיות והאנונימיות של הלקוחות. בערים הגדולות כגון טוקיו, ניתן למצוא מלונות אילו סמוך לתחנות רכבת ראשיות או בסמטאות שבקרבת מקומות הומי אדם, דוגמת "דוגן זאקה" שבשיבויה (גבעת מלונות האהבה).

 

ניתן לזהות מלון אהבה לפי שם המלון (שם מצועצע) , הכתוב באותיות ניאון. לעיתים, המבנה הארכיטקטוני של מלונות האהבה רועש וצעקני, ויש בהם מבנים בצורת ארמון וטירה, בצבעי ורוד וסגול זוהרים, עם תאורת ניאון מסנוורת. אחרים אינם מתבלטים אך ניתן לזהותם במספר החלונות הקטן. ניתן למצוא מלונות אהבה מיוחדים שפונים לכל פנטזיה מינית, החדרים מעוצבים להפליא ולכל חדר יש מוטיב מרכזי, כגון חדרי BDSM או חדרים רומנטיים, המאובזרים במיטב המוצרים ומכונות המין.

 

מלון האהבה המפורסם ביותר ביפן הוא מלון "הקיסר מגורו" הנמצא בלב אזור מגורו שבטוקיו. (2 תחנות משיבויה על קו יאמנוטה). המלון בנוי כמצודה מימי הביניים, וכיאה לטירה שכזו הוא מצויד בצריחים, בחרכי ירי, בחומות מגן, בתעלות מים ובשערים מתרוממים. במלון שישים ושניים חדרים בעלי שמות כמו "תאווה ספרדית" ו"נדנדה איטלקית".

אני ממליצה לשהות במלון אהבה בלילה בו תחזרו לטוקיו מטיולכם ביפן (עם הפס) כי סביר להניח שתחזרו מאוחר, בול בזמן לצ'ק אין במלון האהבה... זו תהיה חוויה בלתי נשכחת!

אם מסיבה כלשהי זה לא ייצא, לכו לפחות ל"REST" של כמה שעות במהלך היום או עשו זאת בלילכם האחרון בטוקיו.

בכל מקרה, הימנעו מלסחוב עמכם את כל מזוודותיכם. השאירו אותן בלוקר (Locker) בתחנת הרכבת (בהנחה שמדובר על שיבויה, אז בתחנת JR של שיבויה) או שילחו את מזוודותיכן מהיעד האחרון למלון שתגיעו אליו בלילה שאחרי. (אודות משלוח מזוודות מייעד ליעד ביפן- בהמשך).

 

טיפים למלון אהבה:

  1.    הביאו עמכם משהו לאכול/ לשתות כי מרגע כניסתכם, לא ניתן לעזוב ולחזור. (אם כי יש מכונות לממכר חטיפים ושתייה אוטומטיות במסדרונות המלון).
  2.    הימנעו מללכת בימי שבת. זה היום העמוס בשבוע: קשה להשיג חדר/ חדר טוב והמחיר יקר יותר.
  3.    אם הנכם חפצים בהצצה חטופה, לכו בצהרי יום חול. המחיר נמוך יותר.
  4.    בחרו בחדר הכי מוטרף שתראו והמגוון- עצום: מערת האדם הקדמון, בית כלא, הלו קיטי, חללית ועוד ועוד. כיד הדמיון. ניתן לראות את החדר בקיר הכניסה למלון: בכניסה, יש קיר ובו תמונות החדרים השונים, עיצובם ומפרטם (למשל אם יש או אין מערכת קריוקי או ג'אקוזי). בקרו בכמה מלונות ובחרו במה שהכי נראה לכם!
  5.    בחדרים, לרוב, יש קונדומים, מברשת ומשחת שיניים, מברשת שיער, שמפו וסבונים. כך שאין צורך שתביאו עמכם.
  6. תוכלו להזמין חדר במלון "הקיסר מגורו" כאן.

 

להלן מספר תמונות ממלונות אהבה שונים:

 

 

לא לפספס!!