אחד מאתרי המעיינות החמים הידועים ביפן ואחת הוותיקות. 

מקור מעיין חם בארימה אונסן

 

העיירה שוכנת בין הרים וטבע והפכה לנקודת מפלט פופולארית לעירוניים מאוסקה וקובה, שרוצים להרגע מההמולה. למרות שהעיירה הפכה להיות מודרנית יותר, ניתן למצוא סימטאות צרות ובתי עץ מסורתיים. מאחר והעיירה קטנטנה, ניתן לעבור את כולה ברגל, בקלות, תוך מעבר במעיינות חמים רבים, מקדשים יפים ואפילו יש את "מוזיאון האונסנים" (כניסה: 200 יין)

בעיר שני סוגים של מעיינות חמים:

1. "קינסן"- Kinsen- Gold Water- מיי זהב: המיים בצבע "מוזהב" ומיוחסים להם סגולות של ריפוי בעיות עור וכאבי שרירים  

2. "גינסן"- Ginsen- Silver Water- מיי כסף: צבע המיים "נקי", מכילים רדיום ופחמן (radium and carbonate) ומיוחסים להם סגולות לריפוי כאבי שרירים ומפרקים.

 
סמטאות ארימה אונסן

 

מבקרים ב"ארימה אונסן" יכולים לבלות בשני בתי מרחץ ציבוריים או באונסנים שבריוקנים הרבים, הפזורים בעיר. עלות כניסה לאונסן: 500-2500 יין.

 

הגעה:

ברכבת:

מקוֹבֶּה : מתחנת Sannomiya או Shin-Kobe, לקחת רכבת תחתית לתחנת Tanigami (כ- 13 דקות נסיעה) ולהחליף לקו Shintetsu Arima-Sanda Line לכיוון Arima-guchi, שם להחליף לקו Arima Line ולרדת בתחנת Arima Onsen. כל הנסיעה, כולל החלפות, אורכת כ 30-40 דקות ועולה 740 יין מתחנת Shin-Kobe ו 930 יין מתחנת Sannomiya.

 

באוטובוס ישיר מקובה:

אוטובוסים של  Hankyu ו Shinki יוצאים מתחנת Sannomiya (נסיעה של 50 דקות) דרך תחנת Shin-Kobe (נסיעה של 35 דקות). כיוון אחד עולה 700 יין ואוטובוס יוצא פעם או פעמיים בשעה.

יש גם אוטובוסים של חברת JR , מתחנות Sannomiya ו Shin-Kobe . עלות כיוון: 770 יין ועלות הלוך-ושוב: 1440 יין. פס ה JR שלכם לא תקף לאוטובוס זה.

 

באוטובוס ישיר מאוסקה:

אוטובוסים של Hankyu ו JR יוצאים פעמיים בשעה מתחנות Umeda ו JR Osaka Station (60 דקות, 1370 יין), דרך תחנת Shin-Osaka (50 דקות, 1230 יין). גם כאן, ה JR PASS שלכם לא תקף.