ה"שאנז אליזה" של טוקיו. שדרה שבצדדיה עצים באורך קילומטר ובה מספר עצום של חנויות, בוטיקים, חנויות של מותגי על, בתי קפה ומסעדות.

שדרת אומוטסנדו

השדרה הפכה למעיין חלון-הראווה של ההתרחשות באדריכלות המודרנית של יפן היום.

פירוש השם "אומוטסנדו" הוא "דרך חזיתית" (אל מקדש מייג'י) .

שווה להיכנס/ לשים לב:

 

אטרקציות באומוטסנדו:

  1.    אומוטסנדו הילס: Omotesando Hills

קומפלקס קניות בו שלוש קומות מתחת לאדמה ו 3 קומות מעל האדמה, הכל בעיצוב פנים מדהים ומכיל מסעדות, בתי קפה, חנויות יוקרה ומכוני יופי. חנויות פתוחות מידי יום מהשעה 11:00 בבוקר ועד 21:00 בערב. מסעדות פתוחות עד חצות.

  1.    אוריינטל בזאר: Oriental Bazar

חנות המזכרות הגדולה בטוקיו, בת 4 קומות, הפופולארית בקרב התיירים המחפשים מזכרות אוטנטיות כגון קימונו, כלי מטבח, מנורות, אהילים, בובות, ריהוט ומוצרי סמוראים. שעות פתיחה: 10:00 בבוקר עד 19:00 בערב. סגורה בימי חמישי.

  1.    קידי-לנד: Kiddy Land
חנות קידי-לנד KIDDY LAND. יש את כל הצעצועים בעולם!!

אחת מחנויות הצעצועים הגדולות והמפורסמות בטוקיו. בחנות 6 קומות עם מגוון מטורף של צעצועים מכל הסוגים, החל ממשחקים אלקטרוניים וכלה בבובות. ניתן למצוא כאן את כל מותגי הצעצועים המפורסמים כגון דיסני, ברבי, הלו קיטי, טומי ועוד.

יש קומה שלמה, המוקדשת לבובות ברבי! לא התאפקתי ורכשתי בובה לעצמי ! laughing החנות פתוחה מידי יום בין 10:00 בבוקר ל 21:00 בערב.

  1.    חנות לואי ויטון:

עוצבה ע"י האדריכל ג'ון אאוקי (Jun Aoki).החנות הגדולה של מותג זה בעולם. זהו המותג האהוב על היפנים! הבניין בן 10 קומות מהן 5 קומות- החנות עצמה. פתוח מידי יום בין השעות 11:00 בבוקר ל 20:00 בערב.

  1.    חנות פראדה:

המבנה הינו יצירה מודרנית מפורסמת בטוקיו ועוצב בידי האדריכלים  הרצוג ודה-מורון (Herzog & de Meuron). עשוי שבע קומות של מעויני-זכוכית ענקיים. הקירות החיצוניים מקנים למבנה אשליית שקיפות-לכאורה, אבל למעשה היא לא מאפשרת מבט סוקר של הסחורה, וגם לא של הקונים. (לקוחות שמבקרים במוסדות מעין אלו מכירים בדרך-כלל את המותגים, ואינם נכנסים בעקבות מוצג שראו בחלון-הראווה).

קומה שלמה מוקדשת רק ל HELLO KITTY ב קידי-לנד 

 

טיילו בנחת לאורכה של השדרה, עד שתגיעו למעבר החצייה הגדול של OMOTESANDO ולתחנת התחתית OMOTESANDO של קו "הנזומון" (הקו הסגול- Hanzomon Line).

תוכלו לקחת תחתית, תחנה אחת, לשיבויה או ללכת ברגל לאורך רחוב אאוייאמה ( Aoyama Dori), הליכה של כקילומטר, המביאה אתכם חזרה לשיבויה.